17:30 26.04.2017

У Міносвіти України мають намір влітку запровадити систему електронного документообігу

2 хв читати
У Міносвіти України мають намір влітку запровадити систему електронного документообігу

У Міністерстві освіти і науки України незабаром буде впроваджено систему електронного документообігу, що з часом дасть змогу вишам звітувати за фінансові операції в електронному вигляді.

"Ми сподіваємося, що вже з 1 липня 2017 року і операційні системи, і програмне забезпечення будуть введені в експлуатацію, і ми розпочнемо його (проекту системи е-документообігу - ІФ) подальшу реалізацію", - сказав заступник міністра освіти Роман Греба під час презентації проекту з електронного документообігу у відомстві в Києві в середу.

За словами Р.Греби, система е-документообігу в Міносвіти сприятиме діалогу між міністерством та центральними органами влади.

"Наступним кроком на шляху підвищення якості управління освітою стане створення е-системи фінансової звітності вищих навчальних закладів", - розповів заступник міністра.

За словами керівника департаменту інформаційних технологій Адміністрації президента Романа Бородіна, система електронного документообігу в Міносвіти створюється на основі системи електронного документообігу Адміністрації президента.

"Головним завданням проекту є поліпшення якості освіти за допомогою переходу сучасних практик управління освітою, заснованих на нових технологіях", - зазначив директор бюро з питань демократії та управління USAID в Україні, Білорусі і Молдові Томас Вайт.

За його словами, українці заслуговують мати доступ до якісних освітніх послуг за рахунок підзвітних і прозорих методів управління освітою.

Як повідомив директор Американської ради з міжнародної освіти Ярема Бачинський, проект електронного документообігу в Міносвіти – це спільний проект міністерства, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і американських рад із міжнародної освіти в партнерстві з Адміністрацією президента, компанією "Майкрософт Україна" і ДП "Інфоресурс".

Для реалізації проекту Адміністрація президента безкоштовно надала розроблену систему е-документообігу, а "Майкрософт Україна" надала технічну платформу для е-системи.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЦВК Киргизстану підведе підсумки референдуму про Конституцію упродовж 15 днів

До кінця року перед Міністерством охорони здоров'я стоїть завдання зробити 47 млн. COVID-щеплень

Конституційний референдум у Киргизстані відбувся

Жіночі асоціації вимагають відставки голови Євроради після протокольного інциденту в Анкарі

Китай на початковому етапі пандемії COVID-19 не зміг надати повного доступу до інформації про те, що відбувається

Влада Харкова просить пільговиків утриматися від поїздок у громадському транспорті в години пік у зв'язку з ситуацією з COVID-19

В Індії на тлі зростання захворюваності COVID-19 заборонили експорт лікарського препарату "Ремдесивір"

У Києві за добу 697 людей захворіли Covid-19, 42 померли, 236 одужали

У "червоній зоні" епіднебезпеки половина областей України і Київ

Боррель: Повернення до миру в М'янмі ускладнює геополітична конкуренція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА