12:54 13.05.2017

"Нафтогаз" пропонує Кабміну покласти на компанію функції постачальника газу населенню в рамках механізму спецзобов’язань

1 хв читати
"Нафтогаз" пропонує Кабміну покласти на компанію функції постачальника газу населенню в рамках механізму спецзобов’язань

НАК "Нафтогаз України" пропонує Кабінету Міністрів України покласти на компанію функції постачальника газу населенню в рамках механізму спеціальних зобов'язань (PSO), повідомив головний комерційний директор НАК Юрій Вітренко.

"Фактично єдина роль "газзбутів" (приватних компаній, що належать власникам облгазів – ІФ) – збирати гроші з населення за газ, який видобуває та імпортує група "Нафтогаз" ... "Нафтогазу" такі монопольні посередники не потрібні. Особливо, враховуючи дуже низький рівень розрахунків цих компаній з "Нафтогазом" і відсутність можливості перевірити, чи насправді наш газ був поставлений населенню", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

Ю. Вітренко додав, що НАК ініціюватиме зміну постанови Кабміну про PSO, з метою вилучити "газзбути" з ланцюжка постачання газу населенню в рамках спецзобов’язань.

"Ми запропонували уряду змінити свою постанову, згідно з якою "Нафтогаз" зобов'язали продавати газ цим монопольним посередникам. Якщо люди самі не оберуть собі іншого справжнього постачальника, то обсяги їхнього споживання можуть бути віднесені на "Нафтогаз", як реального власника цього газу і цього постачальника", - зазначив він.

Головний комерційний директор "Нафтогазу України" запропонував "облгаззбутам" конкурувати за споживача на рівних умовах з іншими постачальниками.

"Ніхто не заважає групі Фірташа видобувати газ, імпортувати його, купувати на ринку, щоб потім постачати населенню", - підсумував Ю. Вітренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про розмову з Макроном: скоординували наші плани та майбутні контакти в різних форматах

Польща невдовзі передасть Україні чергову партію у 5 тисяч Starlink – віце-прем'єр уряду Польщі

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 176 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 90 ворожих атак - Генштаб

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Україна можливо підпише угоду щодо видобутку корисних копалин 28 лютого – ЗМІ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА