14:30 16.05.2017

Здійснення провайдерами блокування сайтів, що потрапили під санкції, наразі неможливе

1 хв читати
Здійснення провайдерами блокування сайтів, що потрапили під санкції, наразі неможливе

Здійснення блокування російських сайтів, що потрапили під санкції, українськими провайдерами наразі неможливе технічно, заявляє голова Інтернет асоціації України Олександр Федієнко.

"Станом на сьогодні це неможливо виконати", - сказав О.Федієнко в коментарі інформагентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, для реалізації блокування провайдерам може знадобитися час і великі кошти на переоснащення обладнання та зміну топології мережі.

Голова асоціації "Телекомунікаційна палата України" Тетяна Попова розповіла агентству, що теоретично з технічного боку обмеження доступу до певної кількості ресурсів можливе, але на практиці його буде легко обійти. "Будь-який вид блокування (DNS, URL, IP-адреса, etc) не ефективний, просунуті користувачі легко його обійдуть", - зазначила вона.

Як повідомлялося, Україна включила ТОВ "Мейл.РУ ГРУП" (Москва), ТОВ "ВКонтакте" (Санкт-Петербург), ТОВ "В Контакті" (Київ), ТОВ "Мейл.РУ Україна" (Київ) до списку юридичних осіб, стосовно яких застосовуються спеціальні економічні санкції.

Як зазначено в рішенні РНБО, інтернет-провайдерам забороняється надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru (www.mail.ru) і соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" (www.vk.com) та "Одноклассники" (www.ok.ru).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА