12:59 18.05.2017

Кабмін схвалив законопроект щодо обнулення мит на добрива

1 хв читати
Кабмін схвалив законопроект щодо обнулення мит на добрива

Кабінет Міністрів України схвалив законопроект щодо обнулення мит на ввезення мінеральних добрив.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві в четвер.

"Мова йде про введення нульової ставки митного регулювання на ввезення в Україну мінеральних добрив азотної групи, що дозволить врегулювати питання захисту сільгоспвиробників від сезонного коливання цін, а також суттєво зменшить їх (добрив - ІФ) вартість для наших аграріїв", - сказав міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

Міністр підкреслив, що таке рішення особливо важливим у контексті обговорюваного рішення щодо перегляду антидемпінгових мит щодо російських міндобрив.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ПриватБанк за день збільшив кількість працюючих банкоматів, закрив частину відділень та терміналів

Понад 118 тисяч людей за минулу добу перетнули держкордон України на західній ділянці й понад 11 тисяч повернулися в країну - Держприкордонслужба

"Простір" скасувала міжбанківські комісії на час воєнного стану

Київське метро працює в режимі перевезень, рух потягів на деяких ділянках відсутній

Кабмін врегулював реєстрацію та продаж автомобілів у період воєнного стану

Кулеба закликав відключити Сбербанк від SWIFT, запровадити нафтове ембарго, закрити порти для російських кораблів, закрити криптолазівки та розірвати всі зв'язки з РФ

Наразі вже понад 66 тис. чоловіків повернулися з-за кордону для захисту країни - Резніков

Україна запускає сайт для іноземних добровольців, які бажають допомогти країні захистити свободу та цілісність

Українські спортсмени здобули 7 медалей у перший день зимової Паралімпіади в Пекіні

PayPal припиняє роботу в Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА