Інтерфакс-Україна
16:32 23.05.2017

Україна готує звернення до ІКАО щодо порушення РФ Конвенції про міжнародну цивільну авіацію

1 хв читати
Україна готує звернення до ІКАО щодо порушення РФ Конвенції про міжнародну цивільну авіацію

Україна готує звернення до Ради Міжнародної організації цивільної авіації (IKAO) щодо порушення РФ Конвенції про міжнародну цивільну авіацію, повідомив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон на своїй Facebook-сторінці.

"Україна готує до Ради IKAO заяву про порушення РФ Конвенції про міжнародну цивільну авіацію та керівних документів. На сьогоднішній зустрічі (з президентом Ради IKAO - ІФ) закликав керівництво IKAO до дієвих заходів для припинення порушень стандартів та рекомендованої практики IKAO з боку РФ та скасування публікації аеронавігаційної інформації стосовно міжнародного повітряного простору Сімферопольського району", - зазначив він.

В.Кістіон наголосив, що Крим є українською територією і Україна розраховує на підтримку IKAO в питанні нормалізації авіапотоків над півостровом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА