13:25 04.06.2017

МВФ і СБ підтримали законопроект щодо реформування пенсійної системи України

2 хв читати
МВФ і СБ підтримали законопроект щодо реформування пенсійної системи України

Міжнародний валютний фонд і Світовий банк висловили свою підтримку урядовому проекту закону про реформування пенсійної системи України, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

"Крапку в переговорному процесі поставив Прем’єр-міністр України, який безпосередньо брав участь в переговорах з Головою місії МВФ Роном Ван Роденом. Результатом переговорів стало затвердження збалансованого, комплексного документу, що базується на кращому світовому досвіді та дає відповіді на ті виклики і проблеми, які гостро стоять сьогодні перед українською державою та суспільством", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою міністерства в неділю вранці.

У Міністерстві соцполітики також висловили подяку професіоналам з МВФ і СБ за допомогу в роботі над зазначеним законопроектом і опублікували оригінали листів обох міжнародних інституцій.

Як повідомлялося, 31 травня міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що МВФ має намір опублікувати свою думку про урядовий проект пенсійної реформи вже в найближчі дні. "Позиція МВФ в найближчі дні буде опублікована", – сказав він на засіданні Кабінету Міністрів України в середу, коментуючи інформацію, що з'явилася в деяких ЗМІ, про несхвалення МВФ проекту реформи.

При цьому А.Рева привів цитату директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, в якій йдеться про підтримку проекту пенсійної реформи.

2 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що розраховує на розгляд урядового проекту пенсійної реформи на засіданні Національної ради реформ на наступному тижні.

"Ми маємо надію, що на наступному тижні \ будемо мати засідання Ради реформ, на якому представимо пенсійну реформу", – сказав він під час зустрічі з комісаром Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнесом Ганом у Києві.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА