13:37 06.06.2017

"Газпром" убачає баланс рішення суду в Стокгольмі на свою користь, скасування take or pay немає

2 хв читати
"Газпром" убачає баланс рішення суду в Стокгольмі на свою користь, скасування take or pay немає

"Газпром" (MOEX: GAZP) вважає попереднє рішення Стокгольмського арбітражу у суді про умови контракту на поставку газу з "Нафтогазом України" позитивним для себе, заявив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв.

"Ви читали рішення Стокгольмського арбітражу, що ви так впевнено говорите про те, що воно не на нашу користь? А я читав. У будь-якому разі баланс за цим рішенням для "Газпрому" позитивний. Навіть на попередньому етапі. Обсяг цього балансу визначатимуть за підсумками остаточного рішення арбітражу", - заявив він журналістам.

Він також спростував заяву української сторони, що суд скасував норму "бери або плати" у контракті. На цьому контрактному принципі ґрунтувалася більша частина претензій "Газпрому".

"Одного питання лише торкнуся. Ось (українська сторона стверджує - ІФ) арбітражне рішення скасувало take or pay. Це не так. Не скасувало воно take or pay. Я не буду вам розповідати, що там насправді, але скасування take or pay немає ", - заявив він.

"Це маніпуляція така публічна. Робота триває. Ми арбітражні рішення завжди поважали і поважаємо. Є час для обговорення і попереднього рішення - я думаю. І що українська сторона буде давати якісь коментарі", - додав О.Медведєв.

Про терміни очікування остаточного рішення суду він сказав: "30 червня - це дата подання заперечень і коментарів. Це не означає, що 30 червня одразу піде остаточний висновок. Тим більше, як ми знаємо, арбітражі часто терміни винесення рішень можуть переносити, як правило, не в бік прискорення. А в бік затягування. Непросте питання. Вимагає серйозної роботи".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Посол США відвідала Полтавську обласну бібліотеку та зустрілася з представниками незалежних ЗМІ

Від початку доби армія РФ завдала 2 ракетних і 32 авіаудари

На фронті відбулося близько ста боїв, третина з них - на Покровському напрямку

Латвія відправить нову партію гуманітарної допомоги в дитячі лікарні Києва

Генконсул України в Торонто обговорив із керівником відділення онкології найбільшої дитячої лікарні Канади лікування українських дітей

У "Резерв+" додали позначку про своєчасне оновлення даних

Міністр оборони України в телефонній розмові з главою Пентагону наголосив на терміновості скасування заборон на далекобійні удари

Посол США відвідала енергетичний об'єкт у Полтавській області

"Укренерго" у вівторок увечері послабило обмеження в енергопостачанні

ХАМАС не може мати ролі в управлінні Сектором Гази після конфлікту - держдеп про угоду між ХАМАС і ФАТХ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА