15:35 08.06.2017

Держрегулювання цін на продукти харчування буде скасовано з 1 липня

1 хв читати
Держрегулювання цін на продукти харчування буде скасовано з 1 липня

Кабінет Міністрів скасував державне регулювання цін на продовольчі товари з 1 липня, йдеться в прес-релізі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів у п'ятницю.

Зокрема, з 1 липня скасовується державне регулювання цін на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі.

Уряд також скасував необхідність декларування виробниками зміни оптово-відпускних цін на 13 груп товарів, граничних рівнів рентабельності виробництва борошна та хліба соціальних сортів, дитячого харчування.

Держпродспоживслужба надалі не здійснюватиме контроль за ціноутворенням на ринку продовольства. Наразі пріоритетними напрямами роботи відомства є контроль за тарифами на житлово-комунальні послуги, регульованими цінами на лікарські засоби.

Як повідомлялося, з 1 жовтня 2016 року в Україні за ініціативою уряду реалізовувався пілотний проект щодо скасування державного регулювання цін на продукти харчування.

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі, результат моніторингу проекту довів, що призупинення державного цінового регулювання суттєво не вплинуло на динаміку цін на споживчому ринку, тому пілотний проект є успішним.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА