Інтерфакс-Україна
14:29 12.06.2017

Уряд пропонує запровадити автоматизовану систему контролю обігу алкоголю та сигарет із квітня 2018 року

1 хв читати
Уряд пропонує запровадити автоматизовану систему контролю обігу алкоголю та сигарет із квітня 2018 року

Автоматизовану систему контролю обігу спирту, алкоголю та сигарет може бути запроваджено з квітня 2018 року.

Згідно із законопроектом, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна", Кабінет Міністрів пропонує запровадити електронну акцизну накладну на переміщення сигарет, спирту та лікеро-горілчаних виробів, яку заповнюватимуть продавці, що мають ліцензії на реалізацію відповідних товарів. Після заповнення електронної акцизної накладної суб'єкти господарювання реєструватимуть її в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

Підтвердженням про внесення акцизної накладної до Єдиного реєстру акцизних накладних буде квитанція в електронному вигляді, яку продавець товарів зможе отримати протягом операційного дня.

Крім того, в проекті закону прописано механізм заповнення електронних акцизних накладних.

Порядок запровадження Єдиного реєстру акцизних накладних затверджуватиме Кабмін.

Уряд передбачив заборону транспортування спирту та лікеро-горілчаних виробів без акцизних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

Перші 180 календарних днів система діятиме в тестовому режимі, протягом якого не застосовуватимуться штрафи за порушення термінів реєстрації акцизних накладних і коригування розрахунків в Єдиному реєстрі акцизних накладних

Очікується, що закон набуде чинності 1 квітня 2018 року.

Згідно з розробленим документом, автоматизована система контролю обігу спирту, алкоголю та сигарет дасть змогу чітко простежувати рух цих товарів від виробника або імпортера до моменту їх реалізації суб'єктам роздрібної торгівлі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

Літня жінка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Купʼянська

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з Ярового та 19 населених пунктів Лиманської громади

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА