Інтерфакс-Україна
11:34 15.06.2017

У заступника Корчак Радецького проводяться обшуки

1 хв читати
У заступника Корчак Радецького проводяться обшуки

У робочому кабінеті заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслана Радецького на бульварі Дружби Народів, 28 триває обшук, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в НАЗК.

За інформацією джерела агентства, обшук санкціоновано Печерським районним судом м.Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України.

Згідно з матеріалами клопотання, слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування за фактом використання завідомо підроблених документів та подання їх до Київської міської кваліфікаційної комісії адвокатури для отримання свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України.

У свою чергу міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підтвердив, що поліція проводить обшуки в службовому кабінеті Радецького.

"Дійсно, з ранку відповідно до рішення суду проводяться певні процесуальні дії щодо члена НАЗК пана Радецького. Йдеться про фальсифікацію документів, триває розслідування", - повідомив міністр журналістам у четвер у Києві.

Водночас він відмовився повідомити подробиці справи, доки тривають слідчі дії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан: Угорщина не буде впроваджувати заходи Міграційного пакту, повстання починається

Інші країни звертаються до України щодо розробки та тестування жіночих бронежилетів

ЄС спільно з Україною завершують розгляд мирного плану Трампа – ЗМІ

Глава МВС: встановлено учасників нападу на артистів ансамблю "Гуцулія", це хлопці віком від 17 до 21 року

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення у 2-4 черги проти 2,5-4 черги у понеділок

БЕБ та JustGroup уклали меморандум щодо розвитку управлінської команди та посилення інституційної спроможності

Міноборони запроваджує "Чекін мобілізованого" і трекінг шляху військовозобов'язаного

Один цивільний загинув, двоє дістали поранення у Херсонській області через ворожі обстріли – прокуратура

На Сумщині викрито трьох шахраїв, які виманили майже 1 млн грн – серед потерпілих дружина загиблого військового

Міноборони найближчим часом реалізує автоматичну постановку на облік і шеринг електронного військово-облікового документу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА