Інтерфакс-Україна
15:05 20.06.2017

Україна має намір скористатися правовою допомогою інших країн для стягнення з "Газпрому" 172 млрд грн

1 хв читати
Україна має намір скористатися правовою допомогою інших країн для стягнення з "Газпрому" 172 млрд грн

Україна має намір скористатися правовою допомогою інших країн для стягнення з "Газпрому" 172 млрд грн за штрафом АМКУ, повідомив міністр юстиції Павло Петренко на прес-конференції в Києві у вівторок.

За його словами, наразі вживаються заходи з пошуку активів "Газпрому" в Україні та стягнення на користь держбюджету активів російської компанії.

Він нагадав, що вже на користь держбюджету стягнуто 80,8 млн грн дивідендів, які мав отримати "Газпром" від діяльності компанії "Газтранзит". Крім того, вже накладено арешт на акції "Газпрому" в цій компанії номінальною вартістю 33,3 млн грн.

П.Петренко уточнив, що наразі в Україні підписано 27 договорів про правову допомогу з іншими країнами, зокрема з європейськими, за допомогою яких Мін'юст продовжить свою роботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА