Інтерфакс-Україна
12:26 26.06.2017

ДФС залишиться в підпорядкуванні Мінфіну, але її буде реформовано

1 хв читати
ДФС залишиться в підпорядкуванні Мінфіну, але її буде реформовано

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Державна фіскальна служба (ДФС) України залишиться в підпорядкуванні Міністерства фінансів, але її реформують.

"На сьогодні ми бачимо таку модель: ДФС залишається в Міністерстві фінансів. Але Службу треба перебудувати і повністю реформувати. Це має бути не каральний орган, а інтелектуальний, з серйозними і цивілізованими повноваженнями", - цитує прес-служба Кабінету Міністрів України слова В. Гройсмана.

За словами прем'єра, Фіскальна служба має підтримувати і захищати бізнес, а не створювати для нього штучні перешкоди.

При цьому глава уряду вважає неприпустимим відродження ліквідованого Міністерства доходів і зборів.

В.Гройсман висловив сподівання, що виконувач обов'язків голови ДФС Мирослав Продан зможе ввести нові системні зміни і сервіси для підтримки малого та середнього бізнесу.

"Потрібна повна модернізація митниці, і дуже багато потрібно зробити для технічного переоснащення. Буквально зараз буде оголошено тендер із закупівлі стаціонарних сканерів для митниці. Це означатиме лише одне: щілин, через які можна проводити сірий імпорт або контрабанду, буде дедалі менше і менше. це чинитиме позитивний вплив і на українське виробництво", - сказав прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко подякувала спецуповноваженому президента Франції Ельброну за внесок в допомогу Україні

На зустрічі робочої групи держав-учасниць Коаліції з розмінування обговорили закупівлю обладнання на 2025–2026рр

Зеленський поділився із Мерцом свіжими деталями роботи над кроками для закінчення війни

Фільм "2000 метрів до Андріївки" режисера Чернова увійшов до лонглиста премії "Оскар"

Україна домовилася зі США в основному щодо умов потенційної мирної угоди - ЗМІ

Керівник САП: з викривачами буде складно, якщо не надати їм належний захист

У Києві пошкоджено близько 70 автобусів маршрутних таксі через російський обстріл – КМДА

Підозрювані члени злочинної організації мали довідки на детективів НАБУ - Абакумов

НАБУ знає власників "анонімних" телеграм-каналів та допускає оплату їхніх послуг бронюванням від мобілізації

Директор НАБУ спростовує вплив геополітики на строки публікації матеріалів у справі "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА