Інтерфакс-Україна
16:15 03.07.2017

Генпрокуратура, САП і НАБУ розслідують низку проваджень щодо подій останніх років у Приватбанку

1 хв читати
Генпрокуратура, САП і НАБУ розслідують низку проваджень щодо подій останніх років у Приватбанку

Генеральна прокуратура України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно з Національним антикорупційним бюро (НАБУ) розслідують кілька проваджень, пов'язаних із подіями останніх років навколо "Приватбанку", повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"Я знаю, що і САП разом із НАБУ, і Генпрокуратура зі своїм слідством зараз активно розслідують цілу низку проваджень, пов'язаних із подіями останніх років у Приватбанку", - сказав він журналістам у понеділок у Києві.

Ю.Луценко зазначив, що в понеділок у нього відбулася нарада за двома ключовими епізодами навколо Приватбанку. "У грудні, вже після рішення Нацбанку України про пов'язаність двох фірм із керівництвом Приватбанку, відбулося їхнє перекредитування на величезну суму, на мільярди гривень, які потім не повернули", - розповів генпрокурор.

За його словами, у слідства також є питання до членів кредитного комітету Нацбанку, яких опитують останні два тижні, а також до представників НБУ, які мали наглядати за процесом переоформлення кредитів.

"І одній, й іншій стороні слідчий ставить схожі запитання, і після проведення відповідних експертиз або ревізій Генпрокуратура буде готова висунути підозру", - вказав генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у Львові ушанував пам'ять загиблих захисників

Мінкультури підтвердило гуртам "Без обмежень" і "Бумбокс" статус критично важливих

Директора донецького підприємства заочно засуджено на 4 роки за колабораційну діяльність

Польща і країни Балтії виходять із конвенції щодо протипіхотних мін, інформує Вільнюс

Генштаб ЗСУ повідомляє про збільшення ударів ворога на Курщині за останню добу та деяке зменшення плацдарму

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

В Мінкультури обговорили підтримку українських медіа з ЮНЕСКО і Представництвом ЄС

В Деснянському районі столиці зафіксовано падіння уламків на території школи, інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється - влада

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА