Інтерфакс-Україна
15:42 04.07.2017

ПриватБанк планує міжнародний конкурс на управління курортом "Буковель"

3 хв читати
ПриватБанк планує міжнародний конкурс на управління курортом "Буковель"

Найцікавіша третину активів найбільшого в Україні гірськолижного туристичного курорту "Буковель" (Івано-Франківська обл.) передана на баланс ПриватБанку, який найближчим часом має намір передати ці активи в оренду співвласникам, а потім виставити на міжнародний конкурс, повідомив глава правління банку Олександр Шлапак.

"Зараз ведемо переговори із співакціонером, оскільки в нас є приблизно третина "Буковеля" у власності, щоб передати їх в оперативну оренду. Ніхто інший експлуатувати комплекс не може", - описав поточну ситуацію глава правління на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна " у вівторок.

Він зазначив, що існує домовленість про згоду співвласників на таку оренду, оскільки зараз вони використовують ці активи без будь-яких документів, що є порушенням законодавства.

За його словами, правління не має права приймати рішення про фактичне відчуження цього майна, тому мова може йти тільки про орендні відносини з компанією, яка зараз фактично експлуатує "Буковель", а не про фінансовий лізинг.

"Надалі мова йде про те, щоб підготувати пропозицію і провести міжнародний конкурс на можливу експлуатацію комплексу "Буковель", оскільки наша третина найцікавіша і цінна: всі підйомники в нас, готелі в нас і так далі. Думаю, цей комплекс може бути цікавий дуже багатьом потенційним інвесторам", - описав подальші плани О.Шлапак.

Говорячи про терміни, він уточнив, що в цьому році банк не встигне провести цей конкурс.

"Підготуємося добре і тоді будемо такий конкурс проводити", - сказав глава правління.

О.Шлапак зазначив, що "Буковель" був переданий на баланс банку як іпотека за 11 млрд грн, однак після переоцінки тепер враховується в балансі по 5,35 млрд грн.

Він також заявив, що банк має намір продати й інші небанківські активи, наявні в нього на балансі.

"Банку не потрібні жодні небанківські активи, яких багато, і вони будуть, безумовно, продані", - сказав глава правління банку.

За даними агентства "Інтерфакс-Україна", крім цілісного майнового комплексу (ЦМК) "Буковель" у минулому році на баланс банку був також переданий ЦВК готелю "Зірка Буковелю" (Radisson Blu Буковель), який був спочатку оцінений в 1,62 млрд грн.

За інформацією на сайті туркомплексу, його експлуатацією займається зареєстроване в липні 2016 року ТОВ "Буковель" (с. Поляниця, м. Яремче, Івано-Франківська обл.). За держреєстром, власником ТОВ із заявленим статутним капіталом 2,6 млрд грн, формування якого має завершитися наприкінці липня цього року, є ТОВ "Карпатські інвестиції" (Луцьк). Його бенефіціарами через компанії "Вентреліса Холдінгс ЛТД", "Ортлер Лімітед" і "Рімелтреса Холдінгс Лтд" виступають Елені Кореліду, Христина Софоклеус, Міхалакіс Ціцеккос, Анастасія Христофору і Деспоіна Харалампус Ніколау.

Раніше власником "Буковеля" було ТОВ "Скорзонера", виручка якого в 2015 році становила 380,53 млн грн, а чистий збиток - 123,36 млн грн.

Чистий дохід ТОВ "Зірка Буковелю" в 2015 році дорівнював 118,03 млн грн, чистий збиток - 742,91 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура зобов’язала підприємця знести самовільно зведені будиночки на Деснянських луках біля Троєщини

Дві волонтерки УЧХ отримали найвищі міжнародні нагороди для медиків

Директор фірми, яка внесла частину застави за Чернишова, заявив журналістам, що вперше про це чує

США переглянули поставки зброї не лише для України, стверджують у Білому домі - ЗМІ

До ЄРДР внесено кримінальну справу щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині

Україна добилася збільшення потужності перетину для експорту е/е з 650 МВт до 900 МВт

Російські склади боєприпасів знищені на Донеччині біля Харцизька - СБУ

Понад 5 тисяч осіб отримали знання з першої психологічної допомоги в межах проєкту УЧХ та EU4Health

Ліквідація наслідків удару по Одесі завершена, постраждали 6 жителів

Умєров представив у Києві ключові українські ініціативи представникам німецької оборонної індустрії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА