Інтерфакс-Україна
14:16 12.07.2017

"Укртрансгаз" і польська Gaz-system із вересня запропонують розширені потужності для видачі газу в Україну

1 хв читати
"Укртрансгаз" і польська Gaz-system із вересня запропонують розширені потужності для видачі газу в Україну

Оператори газотранспортних систем України та Польщі ПАТ "Укртрансгаз" і Gaz-system із 1 вересня запропонують розширені потужності для видачі газу в Україну, повідомила прес-служба Gaz-system.

Як уточнюють у компанії, через ГВС "Германовичі" в період із 1 вересня по 30 квітня можна буде постачати 250 тис. куб. м газу на годину, в період із 1 травня до 31 серпня - 167 тис. куб. м газу на годину.

Вільна пропускна спроможність пропонуватиметься на аукціонах.

Як повідомлялося, постачання газу в Україну через ГВС "Германовичі" розпочалися в листопаді 2012 року. Загальна пропускна спроможність для постачання газу в Україну на цій ГВС спочатку становила близько 1,5 млрд куб. м на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На об'єкті зі збагачення урану в іранському Натанзі нових пошкоджень не виявлено - МАГАТЕ

Звіт SIPRI: Китай лідирує у розширенні ядерного арсеналу

В Україну повернули ще 1245 тіл загиблих: репатріаційна частина Стамбульських домовленостей завершена

ЦАХАЛ заявляє про знищення за ніч третини ракетних установок Ірану, ліквідацію керівників розвідки КВІР

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА