12:51 17.07.2017

В ЄС чекають на продовження міжнародної підтримки в розслідуванні трагедії MH-17

1 хв читати
В ЄС чекають на продовження міжнародної підтримки в розслідуванні трагедії MH-17

В Європейському Союзі сподіваються, що всі країни, які можуть допомогти розслідуванню катастрофи літака МН-17 на Донбасі, сприятимуть притягненню винних до відповідальності.

"Щоб гарантувати, що відповідальні за катастрофу MH-17 понесуть відповідальність, кримінальне розслідування потребує постійної підтримки міжнародної спільноти. Ми очікуємо, що всі країни, які будуть в змозі допомогти розслідуванню та кримінальному переслідуванню відповідальних за скоєне (зроблять це - ІФ), відповідно до вимоги резолюції 2166 Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй", - йдеться в декларації високого представника ЄС у закордонних справах, політики безпеки й оборони Федеріки Могеріні.

В ЄС упевнені, що для притягнення винних до відповідальності кримінальне розслідування потребує постійної підтримки міжнародної спільноти.

Ф.Могеріні у своїй заяві зазначила, що через три роки після трагедії рейсу MH-17 ЄС та його держави-члени заявляють про своє глибоке співчуття і повагу до всіх тих, хто того дня втратив своїх близьких.

"Трагедія рейсу MH17, яка забрала багато життів, залишається постійним джерелом печалі і смутку для Європейського Союзу", - додала Ф.Могеріні.

ЄС також підтверджує свою повну підтримку роботи Об'єднаної слідчої групи (JIT) і вітає рішення про передачу кримінального провадження під національну систему правосуддя Нідерландів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА