Інтерфакс-Україна
13:53 18.07.2017

Близько 40% кандидатів припинили участь у конкурсі на посади суддів Верховного Суду

1 хв читати
Близько 40% кандидатів припинили участь у конкурсі на посади суддів Верховного Суду

Близько 40% кандидатів із негативними висновками Громадської ради доброчесності (ГРД) припинили участь у конкурсі на посади суддів нового Верховного Суду, повідомила прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) у вівторок.

Загалом 59 зі 140 кандидатів із негативними висновками ГРД припинили участь у конкурсі - 51 із них не підтвердив здатності здійснювати правосуддя.

Згідно з повідомленням, ВККСУ розглянула 126 зі 140 поданих ГРД висновків, шість висновків скасовано, вісім кандидатів після негативних висновків подали заяви про припинення участі в конкурсі.

Крім того, повідомляє прес-служба, ВККСУ планує до 1 серпня сформувати й оприлюднити рейтинг кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду.

Як повідомлялося, 26 травня ГРД стосовно 140 із 381 кандидата сформувала висновки про невідповідність критеріям доброчесності та професійної етики і закликала ВККСУ припинити їх участь у конкурсі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад половину українців, які знають про справу "Мідас", вважають Зеленського відповідальним за дії Міндіча - КМІС

СБУ: далекобійні дрони вразили російську техніку на аеродромі Бельбек на сотні мільйонів доларів

Мецола: Європарламент готовий "діяти негайно", якщо буде рішення про "репараційний кредит"

Генпрокурор: На Вінниччині від голоду помер 10-річний хлопчик з інвалідністю

Для вступників 2025 р. було затверджено 15,6 тис. грантів на суму 363,2 млн грн - голова комітету Ради

Голова НБУ та ПриватБанк вибачилися перед ветераном без рук за відмову видати картку

Київрада у 2026 році найбільше коштів виділить на освіту та транспорт – Кличко

Суд продовжив тримання під вартою підозрюваному у вбивстві Парубія

"Зимову тисячу" можна витратити вже в 10 торговельних мережах

Російська розвідка намагається залякати бельгійських політиків через заморожені активи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА