12:55 20.07.2017

Приватбанк буде партнером Мінфіну в створенні єдиної системи верифікації бюджетних виплат

1 хв читати
Приватбанк буде партнером Мінфіну в створенні єдиної системи верифікації бюджетних виплат

Націоналізований Приватбанк (Київ) візьме участь у створенні єдиної системи верифікації бюджетних виплат, повідомляється в прес-релізі фінустанови.

Згідно з повідомленням, у четвер Міністерство фінансів України і Приватбанк підписали меморандум про співпрацю, що надасть можливість використати напрацювання і технології банку в IT- галузі для створення в країні єдиної системи верифікації бюджетних виплат.

Як повідомляється, під час підписання меморандуму міністр фінансів Олександр Данилюк сказав, що нині бюджет щорічно втрачає мільярди гривень через відсутність системи моніторингу використання коштів для виплат пільг, соціальних виплат, субвенцій на надання пільг і субсидій, що зумовлено неузгодженістю баз цих різних державних органів.

"Наша головна мета - підвищити ефективність системи верифікації бюджетних виплат, що значно заощадить бюджетні кошти. Тому співпраця з Приватбанком в цьому напрямі для усієї країни є важливою і необхідною", - цитує прес-служба Приватбанку О.Данилюка.

Згідно з повідомленням, при розробці Мінфіном єдиної системи верифікації бюджетних виплат використовуватимуть не лише вже готові напрацювання Приватбанку, але і залучатимуть кваліфікованих фахівців банку для створення нових розробок.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА