19:48 20.07.2017

НАЗК не знайшло порушень в е-деклараціях дев’яти членів Кабміну за 2015 рік

2 хв читати
НАЗК не знайшло порушень в е-деклараціях дев’яти членів Кабміну за 2015 рік

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) в четвер затвердило результати повної перевірки електронних декларацій дев'яти членів уряду за 2015 рік.

Як повідомляє прес-служба НАЗК, відповідні рішення члени агентства ухвалили щодо віце-прем'єра України Павла Розенка, міністра оборони Степана Полторака, міністра соціальної політики Андрія Реви, міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, міністра інформаційної політики Юрія Стеця, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, міністра культури Євгена Нищука, міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша і міністра інфраструктури и Володимира Омеляна.

"За результатами повної перевірки декларацій зазначених осіб уповноважені особи Національного агентства встановили, що задекларовані активи чиновників відповідають даним, отриманим з наявних джерел, точність оцінки задекларованих активів відображена суб'єктами декларування правильно, при перевірці на наявність конфлікту інтересів і на наявність ознак незаконного збагачення не виявлено порушень. Уповноважені особи НАЗК встановили, що підстав для залучення вищеназваних суб'єктів декларування до адміністративної чи кримінальної відповідальності немає", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, НАЗК у четвер ухвалив рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій лідера фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко за 2015 і 2016 роки на основі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України. У НАЗК вказали, що в деклараціях Ю.Тимошенко йдеться про користування на підставі договорів оренди житлового будинку в Козині (Обухівський район Київської області) та двох суміжних земельних ділянок, хоча фактично територія, відповідно до кадастрової карти, складається з 4 ділянок.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА