Інтерфакс-Україна
18:20 03.08.2017

ДФС відзвітувала про перерахування 8,11 млрд грн митних надпланових надходжень

1 хв читати
ДФС відзвітувала про перерахування 8,11 млрд грн митних надпланових надходжень

Державна фіскальна служба (ДФС) від початку 2017 року спрямувала половину перевиконаних митних платежів у сумі 8,11 млрд грн на реконструкцію доріг у рамках експерименту, що діяв в Україні, повідомляється на сайті відомства.

"Розраховуємо, що за підсумками року митниці перерахують на дороги близько 12 млрд грн", - наводить прес-служба ДФС слова виконувача обов’язків глави відомства Мирослава Продана.

За даними ДФС, лідером за відрахуваннями стала Одеська митниця, забезпечивши майже 1,6 млрд грн на розвиток інфраструктури свого регіону. Київська митниця перерахувала 1,4 млрд грн, Львівська, - 666 млн грн, Київська міська митниця - 603 млн грн.

Як повідомлялося, у вересні 2015 року президент України підписав закон про проведення експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях, згідно з яким половина надпланових надходжень від роботи митниці спрямовуватиметься на реконструкцію і ремонт доріг у цих регіонах.

У 2017 році митний експеримент було поширено на всі області країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА