20:04 13.08.2017

Біля берегів Кувейту стався витік 35 тис. барелів нафти

1 хв читати
Біля берегів Кувейту стався витік 35 тис. барелів нафти

Близько 35 тис. бар. нафти витекло в море біля спільного родовища Кувейту і Саудівської Аравії в Перській затоці. Про це повідомляє телеканал Al Jazeera.

"Аварійні бригади все ще намагаються зупинити витік нафти поблизу південного району Рас-Аль-Цур в Кувейті", - повідомив агентству KUNA представник прес-служби Кувейтської нафтової компанії (KOC). Він додав, що бригади також зосереджують зусилля на захисті водозаборів біля північних і південних силових і водонасосних станцій в районі Рас-Аль-Цура. Представник прес-служби компанії зазначив, що в подальшому прилеглі пляжі також будуть очищені від наслідків нафтового витоку.

Агентство SPA повідомляло про те, що влада Кувейту оголосила "план управління кризою". У повідомленні агентства також вказується, що місцева влада заявила, що нафтова пляма не досягла берегів Кувейту.

За оцінками місцевих нафтових експертів, розлив нафти стався біля старого 50-кілометрового трубопроводу, що тягнеться в місто Рас-Аль-Хафджі. Нафта витекла в води поруч з масивним нафтовим комплексом, будівництвом якого займаються Кувейт і Саудівська Аравія. Проект оцінюється в $ 30 млрд. До нього також входить споруда нафтопереробного заводу, який щодня повинен буде переробляти 615 тис. бар. нафти.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА