20:35 13.08.2017

Саакашвілі повідомив відносно планів звільнити Україну від олігархів

1 хв читати
Саакашвілі повідомив відносно планів звільнити Україну від олігархів

Михайло Саакашвілі в своєму Facebook заявив, що до його найближчих планів входить звільнення України від "молдавських і донецьких олігархів".

Раніше в суботу Олексій Столяров (Лексус) розповів, що зателефонував голові МВС Грузії Георгію Мгебрішвілі, представившись головою МЗС України Арсеном Аваковим. "Розповіли, що в Україну прибуває Саакашвілі і ми готові видати його Тбілісі", - сказав Столяров. За його словами, Мгебрішвілі відповів йому, щоб Саакашвілі не висилали до Грузії.

МВС Грузії згодом спростувало можливість подібної розмови. "Взагалі несерйозні твердження про те, що глави МВС двох країн незахищенною телефонною мережею обговорювали б державно значимі питання", - заявили у відомстві.

Саакашвілі, коментуючи ці повідомлення, зазначив, що президент Грузії Бідзіна Іванішвілі "боїться" його приїзду до Грузії, так як "грузинський народ, у якого вже досить матеріалу для порівняння мого правління з олігархічним гнітом, вийде на вулиці і змете їх, як тільки я з'явлюся в Тбілісі".

"Але у мене є найближчі плани, пов'язані з Україною і з звільненням її від молдавських і донецьких олігархів", - написав Саакашвілі.

В кінці липня 2017 року президент України Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства, після чого той неодноразово заявляв про плани повернутися в Україну. Поки що він в Угорщині.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА