10:36 15.08.2017

Держбанки в Україні відновили видачу "теплих кредитів"

1 хв читати
Держбанки в Україні відновили видачу "теплих кредитів"

Державні банки 14 серпня відновили видачу кредитів на підвищення енергоефективності, т.зв. "теплих кредитів", для населення та ОСББ в Україні, повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

"Тепер всі любителі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний і створити енергоефективний будинок можуть приєднатися до урядової програми. Цим випадком скористалися вже близько 300 тисяч сімей. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне - свідомо підійти до питання енергозбереження та підготовки до зими" , - прокоментував глава Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як наголошується в повідомленні, завдяки програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів та згодом зменшити комунальні платежі. Найкращий ефект досягається за повного утеплення будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше.

З початку дії програми "теплих кредитів" нею скористалося близько 300 тисяч домогосподарств, які залучили майже 4 млрд гривень. Уряд, в свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд гривень.

У Держенергоефективності нагадують, що уряд нещодавно додатково виділив 400 млн грн. на програму "теплих кредитів".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Російська армія втратила понад 10 тис. військовослужбовців за час вторгнення в Україну - Генштаб ЗСУ

У Маріуполі з 11:00 розпочинається евакуація мирного населення – голова ОВДА

Резніков: Військові ресурси ворога в Україні закінчуються, далі буде логістичний колапс

Кабмін знову розширив перелік критичного імпорту, вніс дитяче харчування та електроенергію

Маск відмовився блокувати російські інформаційні агенції в мережі StarLink

Голова Донецької ОВДА підтвердив отримання режиму тиші з 9:00, опрацьовуються деталі евакуації мешканців Волновахи та Маріуполя

Материнська компанія UNIQLO пожертвувала $10 млн та 200 тис. речей біженцям з України

Держприкордонслужба повідомляє про черги на п.п. "Рава-Руська", "Грушів", "Краковець" та "Шегині"

Окупанти закрили мерію Енергодару, знайдемо інше місце для роботи, щоб забезпечити життєдіяльність міста – мер

Москва погодилася з 9.00 оголосити режим тиші та відкрити гуманітарні коридори для виходу мирних жителів із Маріуполя та Волновахи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА