19:18 15.08.2017

Україна за I півріччя збільшила експорт агропродукції на 28%

2 хв читати
Україна за I півріччя збільшила експорт агропродукції на 28%

Експорт української аграрної продукції за січень-червень 2017 року зріс на 28% порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до $8,7 млрд.

Згідно з прес-релізом Міністерства аграрної політики та продовольства, за шість місяців поточного року приріст експорту відбувся за всіма категоріями сільськогосподарської продукції.

Зокрема, на зовнішні ринки було поставлено тварин і продуктів тваринного походження - на $492,5 млн (зростання на 55% проти першого півріччя 2016 року), продуктів рослинного походження $4,3 млрд (24,5%), зокрема зернових культур - на $3,3 млрд (22,7%), жирів та олій - на $2,5 млрд (27%), готових харчових продуктів на $1,4 млрд (33,6%).

При цьому за перше півріччя було ввезено в Україну аграрної продукції на $1,97 млрд, що на 1,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У розрізі товарних груп було імпортовано тварин і продуктів тваринного походження - на $311,7 млн (зростання на 1,3% проти першого півріччя 2016 року), жирів та олій - на $119,8 млн (6,6%), готових харчових продуктів - на $798,1 млн (2%), продуктів рослинного походження - на $742,1 млн (скорочення на 0,7%), зокрема зернових культур - на $113,2 млн (скорочення на 2,5%).

"Загалом у першому півріччі 2017 р. сформовано позитивне зовнішньоторговельне сальдо аграрною продукцією в $6,7 млрд, частка експорту сільськогосподарської продукції в структурі всього українського експорту за цей період становила 42,1%", - зазначають у Мінагропроді.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

США виконали всі завдання в Афганістані, з 1 травня починають виведення звідти військ - Байден

У НАТО вирішили разом із США скорочувати військову присутність в Афганістані

Рішення про застосування санкцій не замінює собою рішення суду

Шмигаль обговорив із командою Світового банку закупівлю вакцин від COVID-19, трансформацію вугільних регіонів і реформи в Україні

Зеленський підписав закони, що посилюють відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки

Гармаш назвав брехнею заяву т.зв. "МЗС ДНР" про згоду Києва виключити з переговорного процесу представників громадськості у складі української делегації

Влада Бельгії оголосила "обережне ослаблення" антикоронавірусних обмежень

Уряд готує процедуру депортації трьох колишніх громадян України відповідно до санкцій щодо контрабандистів, засідання РНБО заплановано на четвер - джерело

Комітет ВР рекомендував прийняти в першому читанні законопроект про скорочення кількості PEP в Україні

У Швейцарії вирішили пом'якшувати антиковідні обмеження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА