Інтерфакс-Україна
14:44 06.09.2017

Гройсман вважає доцільною ідею зниження ренти для нових газових свердловин

1 хв читати
Гройсман вважає доцільною ідею зниження ренти для нових газових свердловин

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає доцільною ідею зниження ренти для нових газових свердловин до 12% (з поточних 14-29% в залежності від глибини свердловини).

"Що стосується зменшення ренти до 12% - я вважаю, що ця ідея заслуговує на увагу. Необхідно, щоб Мінфін подивився, як це можливо збалансувати з одного боку, з іншого - впровадити ренту таким чином, щоб вона не стала корупційним чинником, щоб не було якихось перехресних проблем. Це потрібно зробити ефективно, публічно, якісно, тоді з цим можна погодитися", - сказав він на засіданні уряду в середу.

Як повідомлялося, група депутатів пропонувала Верховній Раді знизити ренту для нових газових свердловин ще в кінці 2016 року. Однак тоді комітет Ради з податкової політики відхилив ініціативу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чернігівщина повністю знеструмлена - обладміністрація

В українській енергосистемі відбулася системна каскадна аварія, а не блекаут, – ексочільник "Укренерго"

Пропуск транспорту і товарів на кордоні з Молдовою призупинено - Держмитслужба

Мінсоцполітики спростувало інформацію про припинення виплат для 1,3 млн пенсіонерів

У Харкові призупинено роботу наземного міського електротранспорту та рух двома лініями метро

Прем'єри України отримали 13 подарунків державі у 2025р., серед них - символ страждань від Пленковича і зразки вишивки від Фіцо

Вискуб претендує на посаду першого заступника міністра оборони

Протягом найближчих годин світло в Україні буде відновлено – Шмигаль

Військових обурило рішення Верховного суду, який визнав незаконною передачу ділянки під меморіальне кладовище

Електропостачання повернеться протягом найближчих 2-3 годин – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА