07:41 13.09.2017

Сенат США зажадав від Facebook звіту про фінансування політичної реклами з-за кордону

2 хв читати
Сенат США зажадав від Facebook звіту про фінансування політичної реклами з-за кордону

Керівник комітету Сенату Конгресу США з розвідки Річард Берр заявив, що він хоче отримати "повну звітність" від Facebook Inc. і інших компаній - операторів соціальних мереж - про іноземне фінансування політичних рекламних кампаній, повідомляє Bloomberg.

"Тепер, після того, як ми підняли тему соціальних мереж, нам надзвичайно важливо отримати повну звітність від усіх, хто працює в цій сфері, так як фактом є те, що іноземні гроші можуть бути використані для фінансування будь-яких дій в соціальних мережах", - наводяться слова Берра в повідомленні.

Берр заявив, що хотів би поцікавитися у Facebook і у інших компаній - операторів соціальних мереж - чи відомо їм щось про іноземне фінансування політичних рекламних кампаній Дональда Трампа і Хілларі Клінтон.

У свою чергу сенатор-демократ Марк Уорнер хоче домогтися того, щоб представники компаній Facebook і Twitter дали свідчення перед Сенатом, повідомляє видання The Hill. На думку Уорнера, російські агенти нібито використовували Facebook для просування протестів в США, включаючи антиміграційні виступи в серпні 2016 року під час президентської кампанії.

Минулого тижня Facebook поділився деякими деталями з Уорнером щодо втручання Росії у вибори, яке нібито мало місце, нагадує видання.

Сенатор у вівторок заявив, що компанія не повідомляла йому, що росіяни нібито створювали сторінки, де містилася інформація про антиміграційні і антимусульманські мітинги.

"Я розчарований тим, що Facebook не поділився зі мною інформацією про те, що росіяни підштовхують людей до антиміграційних мітингів (...) Я думаю, що це верхівка айсберга. Припускаю, що далі буде більше", - сказав Уорнер журналістам.

Відзначається, що Берр і Уорнер обговорювали один з одним потенційне слухання в Сенаті.

Раніше начальник служби безпеки Facebook Алекс Стамос заявив, що з червня 2015 по травень 2017 року з допомогою приблизно 470 недостовірних облікових записів і сторінок були поширені тисячі повідомлень політичного характеру.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА