19:16 13.09.2017

Підрозділи Нацгвардії та Нацполіції готові до введення миротворців ООН на Донбас

1 хв читати
Підрозділи Нацгвардії та Нацполіції готові до введення миротворців ООН на Донбас

Підрозділи Національної гвардії України, що виконують завдання в зоні проведення АТО, готові до введення миротворчої місії ООН на Донбас, заявляє командувач Нацгвардії Юрій Аллеров.

"Якщо це буде миротворча операція під егідою ООН, то ми готові сприяти цим заходам. Якщо це приведе до необхідності збільшення (кількості військовослужбовців Нацгвардії в АТО - ІФ), то ми його забезпечимо", - сказав він журналістам у Донецькій області в середу.

У свою чергу перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий зазначив, що на сьогодні всі підрозділи поліції та Нацгвардії готові виконувати завдання в зоні АТО, "вони абсолютно боєздатні та мотивовані".

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи стосується це можливості введення миротворчої місії ООН на Донбасі, С.Яровий сказав: "У тому числі".

Раніше перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що Україна внесе письмовий варіант ініціативи щодо введення миротворчої місії ООН на Донбас після погодження з країнами-партнерами. За його словами, внесення Росією "сирого варіанта" резолюції заважає Україні, яка нині провадить переговори з партнерами.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА