20:54 13.09.2017

Київська школа економіки і VoxUkraine відкрили Центр вдосконалення економічної журналістики

3 хв читати

Київська школа економіки і VoxUkraine за підтримки фінансових і інформпартнерів відкрили Центр вдосконалення економічної журналістики, в рамках якого з жовтня цього року стартують модульна освітня програма з економіки, онлайн-курс "Як писати про економіку без помилок", аналітичний центр вивчення проблем медіа та дискусійний клуб.

"В Україні в 37 ВНЗ є факультети журналістики, в рік на них вступають більше 3 тис. студентів, але чи чули ви, щоб на них читали курси з економіки?" - сказав на відкритті центру керівник VoxUkraine Борис Давиденко.

Він уточнив, посилаючись на дані дослідження медіасфери, що в країні понад 100 телеканалів, 2 тис. новинних сайтів і 15,7 тис. зареєстрованих видань при гострому дефіциті економічних знань у журналістів.

За його словами, онлайн-курс з економіки, розроблений спільно з українським освітнім проектом EdEra, сконструйований під потреби локальних редакцій, студентів факультетів журналістики та всіх тих, хто прагне розібратися в економіці. Курс складається з чотирьох модулів: "Економіка без помилок", "Вступ до макроекономіки", "Робота з даними" і "Корпоративні фінанси".

Що стосується офф-лайн курсу, то, за словами керівника Центру вдосконалення економічної журналістики Ілони Сологуб, планується набирати на нього приблизно по 35 слухачів двічі на рік. Програма включає 5 модулів по 3 дні, 16 годин роботи з даними, практикум по факт-чеку, підготовку есе і груповий проект. Перший такий курс стартує 11 жовтня, і його студенти отримають стипендії від фінансових партнерів, тоді як наступні курси планується зробити платними.

Як відзначили організатори Центру, вони мають на меті через підвищення якості економічної журналістики та ЗМІ впливати на рішення, що приймаються владою і прискорювати економічний розвиток країни.

Крім того в рамках дискусійного клубу планується разом з іноземними експертами обговорювати такі теми як пошук бізнес-моделі ЗМІ на найближчі 10 років, джерела "чесних грошей" для медіа, етична журналістика.

Центр створений за сприяння стратегічних партнерів ICU і VISA, ідею створення онлайн-курсу підтримали Ощадбанк і компанія "Енергетичні ресурси України".

Кращі студенти як оффлайн, так і онлайн програм, пройдуть стажування в редакціях ЗМІ, які є інформаційними партнерами курсу - "Інтерфакс-Україна", Liga.net, "Українська Правда", "Новий час" і VoxUkraine.

Київська школа економіки (KSE) заснована в 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC, США). У 2017 році ТОВ "Київська школа економіки" прийняло рішення про припинення юрособи, а в держреєстр з серпня 2016 року внесено приватну установу "Університет" Київська школа економіки", власником якого через благодійний фонд "Київська школа економіки" як і раніше виступає EERC.

VoxUkraine - незалежна аналітична платформа, заснована після Революції Гідності в 2014 році групою економістів і юристів, що працюють в Україні і за кордоном, публікує економічний онлайн-журнал, а також розвиває кілька освітніх проектів. З кінця 2015 року VoxUkraine зареєстрована як громадська організація.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Поліція порушила справу за фактом проникнення групи осіб у будівлю НАБУ

В Єгипті прийнятий закон, що дозволяє державі блокувати акаунти в соціальних мережах

Київ має використати визнання Путіна щодо проведення "референдуму" в Криму під час підготовки позовів до міжнародних судів

Президент Фінляндії, який в понеділок приймав саміт РФ-США, у вівторок переніс хірургічну операцію

Переселенці, що воювали в АТО, отримають житло вже цього року

Клімкін відзначає злагодженість української делегації на тристоронніх переговорах щодо газу

У Дніпрі поліція виявила в орендованому гаражі велику кількість боєприпасів

На кордоні з РФ у ПП "Гоптівка" і "Бачівськ" спостерігається скупчення автотранспорту

На осіб, які напали на Шабуніна, склали адмінпротоколи за дрібне хуліганство та відпустили

СММ ОБСЄ занепокоєна можливим просоченням внутрішньої інформації, але без верифікації не коментуватиме "документів невідомого походження"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА