12:10 14.09.2017

Конференцію донорів для фінансування "Плану Маршалла для України" заплановано на лютий-березень 2018 р. - екс-прем'єр Литви

2 хв читати

Колишній прем'єр-міністр Литви, співавтор проекту "План Маршалла для України" Андрюс Кубілюс заявляє, що конференцію донорів для фінансування проекту планують провести в лютому-березні 2018 року.

"Дискусії в Європейському парламенті (за проектом "План Маршалла для України" - ІФ) триватимуть до кінця листопада, потім уже саміт Східного партнерства, до цього часу ми вже повинні свої домашні завдання зробити. Буде і те, про що говорив президент Порошенко після Саміту Україна-ЄС у липні, і в лютому або березні наступного року відбудеться перша конференція донорів, які повинні брати участь у цьому "Плані Маршалла", - сказав А.Кубілюс на брифінгу в Києві в четвер.

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на брифінгу зазначив, що в четвер відбулося засідання українсько-литовської комісії з питання цього проекту. Після цього міністерства і відомства проведуть аналіз основних напрямків перспективного розвитку до 2020 року, обговорять їх з профільними асоціаціями та до 25 вересня, коли відбудеться друге засідання комісії, повинні бути визначені 5 основних пріоритетів.

Він додав, що в рамках "Плану Маршалла для України" планують створити "інвестиційний пул" з коштів європейських фінансових інститутів, які готові будуть підтримати цю ініціативу.

Українсько-литовський проект "плану Маршалла" для України був представлений в європейських інститутах і буде вивчений Європейською комісією, повідомляв раніше глава Представництва України при ЄС Микола Точицький.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА