12:23 14.09.2017

У Прип'яті запустили колесо огляду

2 хв читати
У Прип'яті запустили колесо огляду

Група туристів з Польщі запустила в Прип'яті Київської області, що в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, полишене понад 30 років колесо огляду, повідомляє "Громадське радіо".

При цьому видання наводить посилання на відео робочого колеса в покинутому місті, опубліковане 11 вересня на YouTube-каналі Крістофера Гржібека.

В описі відео автор зазначив, що колесо запустили без використання електрики, тобто механічно. Також він повідомив, що під час спроби запустити колесо жоден механізм не був пошкоджений, і по завершенні запису відеоролика все було повернуто в початковий стан.

Пізніше автор відео вилучив свою сторінку, однак користувачі встигли зберегли ролик.

"Громадське радіо" повідомляє про підготовку групою активістів команди Chernobylzone скарги в Держагентство з управління зоною відчуження, в якому вказують, що колесо огляду може обвалитися і це може привести до травм людей, а також до заборони на відвідування міста іноземцями.

Прип'ять було засновано в 1970 році, в 1985 його населення досягло 47,5 тис осіб. Основним підприємством міста була Чорнобильська атомна електростанція. У 1986 році вночі 26 квітня на 4-му енергоблоці станції в результаті серії теплових вибухів був зруйнований реактор, значна кількість радіоактивних речовин потрапила в навколишнє середовище, після чого місто було евакуйоване, частково в споруджений для обслуговування станції м. Славутич. Сама станція остаточно була закрита в 2000 році. Станом на 2017 рік у Прип'яті не було жодного офіційно зареєстрованого жителя.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА