12:55 14.09.2017

Рух транспорту на Бессарабській площі в Києві обмежать увечері

1 хв читати
Рух транспорту на Бессарабській площі в Києві обмежать увечері

Рух транспортних засобів на Бессарабській площі в центрі Києва буде обмежено в четвер увечері через урочисте відкриття 14-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) в будівлі комунального підприємства "Бессарабський ринок" (Бессарабська площа, 2).

Це визначено відповідним розпорядженням Київської міськдержадміністрації.

Обмеження руху діятиме з 17.00 до 19.30 на ділянці від вул. Великій Васильківській до вул. Басейної (крім транспортних засобів учасників заходу, за наявності конференційного транспортного бейджа YES).

На час проведення заходу будуть внесені відповідні зміни в роботі маршрутів міського наземного пасажирського транспорту загального користування, які курсують цими вулицями.

Крім того, ввечері в зв'язку з проведенням на НСК "Олімпійський" матчу командами "Динамо" (Київ) - "Скендербеу" (Корча, Албанія) будуть певні зміни в роботі деяких станцій Київського метро. Як повідомляється на сторінці КП "Київський метрополітен" в Фейсбуці, перед початком матчу, з 19.00 до 20.00 станція "Олімпійська" буде закрита на вхід і вихід, "Палац спорту" - на вихід, "Площа Льва Толстого" - на вхід. Поїзди прямуватимуть в цей час повз станцію "Олімпійська" без зупинки.

Після закінчення матчу можливе обмеження на вхід для пасажирів на станції "Олімпійська", "Палац спорту" і "Площа Льва Толстого".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА