13:32 14.09.2017

"ProZorro.Продажі" і Фонд держмайна запустили пілотний проект із продажу об'єктів малої приватизації

1 хв читати
"ProZorro.Продажі" і Фонд держмайна запустили пілотний проект із продажу об'єктів малої приватизації

Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Фонду державного майна про порядок проведення продажу об'єктів малої приватизації через електронну торговельну систему "ProZorro.Продажі", повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) на своєму сайті.

"Ми вже продаємо через електронні аукціони активи збанкрутілих банків, майно державних і комунальних підприємств, матеріали й обладнання, які були у вжитку, і навіть права оренди. Відтепер у системі з'являться ще й об'єкти, якими керує Фонд держмайна", - наводить прес-служба МЕРТ слова першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова.

Як повідомляє відомство, йдеться, зокрема, про продаж нежитлових і складських приміщень, на балансі невеликих державних підприємств. Зокрема, до переліку об'єктів, які виставлені на продаж, увійшли майнові комплекси пансіонатів і баз відпочинку, автомобілі, що були у вжитку, баштові крани, нежитлові будівлі, складські приміщення.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України на засіданні 7 вересня схвалив використання системи електронних торгів "ProZorro.Продажу" для реалізації активів держпідприємств.

Система працювала де-факто з вересня 2016 року, на її майданчиках уже продано майно на суму 2,7 млрд грн. Можливості системи дозволяють щорічно реалізовувати майно лише держпідприємств на суму 7 млрд грн, зазначало Мінекономрозвитку. Електронні торги (аукціони) здійснюються за стандартами, критеріями і технологією системи електронних публічних закупівель ProZorro.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА