07:47 21.09.2017

"Окремі країни" через посередників підтримують світовий тероризм і сепаратистів на Донбасі

1 хв читати
"Окремі країни" через посередників підтримують світовий тероризм і сепаратистів на Донбасі

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей вважає, що підтримка тероризму в світі, зокрема сепаратизму на Донбасі з боку інших країн ставить під сумнів міжнародні правила.

"Країни, які підтримують терористів в Україні або такі групи, як "Хезболла", ставлять під сумнів ті ж правила і міжнародні системи щодо захисту світової спільноти від небезпек військових конфліктів", - заявила Т.Мей під час виступу на 72-й Генеральній асамблеї ООН.

За її словами, тероризм, конфлікти і нестабільність у всьому світі визначаються діями окремих країн через посередників.

"Всі ми повинні вирішити, чи будемо діяти на рівні відповідальності один перед одним. Я говорю про роль ООН у справі протистояння тероризму. Це та робота, де ми країни-члени несемо критично важливу відповідальність, де сама ООН не впорається. Тероризм, конфлікти і нестабільність, які ми бачимо у всьому світі, це в багатьох сенсах визначається діями окремих країн через посередників. Зокрема, підтримка так званих сепаратистів в Україні, для того, щоб дестабілізувати східні кордони, - все це ставить під сумнів міжнародні правила", - зазначила Т.Мей.

Вона підкреслила, що Сполучене Королівство буде рішуче нести відповідальність за забезпечення безпеки "друзів і союзників".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА