17:55 21.09.2017

Прозора приватизація та поліпшення управління держпідприємствами надасть можливість підвищити ефективність державного сектору

2 хв читати
Прозора приватизація та поліпшення управління держпідприємствами надасть можливість підвищити ефективність державного сектору

Прозора приватизація та поліпшення управління держпідприємствами нададуть можливість скоротити і підвищити ефективність державного сектора, вважає постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

"Велика частина державних підприємств є збитковими, але це можна змінити. Можна поліпшити управління державними підприємствами, створивши незалежну раду виконавчих керівників, наглядові ради. Поліпшення ситуації в держсекторі, приватизація певних підприємств плюс актикорупційні дії - мені здається, це досить хороші підходи, щоб впоратися з цим занадто великим сектором, що становить 20% ВВП", - сказав він на щорічному Українському фінансовому форумі в Одесі, організованому інвестгрупою ICU.

При цьому Й.Люнгман додав, що забезпечення прозорого ринку і прозорої приватизації надасть можливість запобігти великій кількості проблем.

"Можна цей сектор певним чином скоротити, підвищити його ефективність. Мені здається, питання стосується поганого досвіду приватизації 90-х років. Вирішенням цієї проблеми є відкриття ринку, забезпечення прозорого ринку і прозорої приватизації. Забезпечивши це, ми зможемо запобігти великій кількості проблем", - сказав він.

Управляючий партнер ICU Макар Пасенюк під час форуму сказав, що вважає найбільш перспективним енергосектор, але для приватизації там необхідно створити правила, щоб інвестор побачив чіткі перспективи заробітку.

"Всі говорять про держпідприємства. Але якщо ми поговоримо про те, які активи є цікавими для стратегічних інвесторів, то мені здається, що головними активами є активи в енергетичному секторі. Але якщо за визначенням ви не можете робити гроші на цьому, то навіщо вам купувати і навіщо вам витрачати час на це?" - сказав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Суд 22 червня розгляне клопотання захисту про зміну запобіжного заходу Савченко

Денісова просить голову регіональної делегації МКЧХ відвідати українських політв'язнів і допомогти в організації її візитів

Пункт пропуску між Україною та Молдовою в районі Паланки 21 червня закриють на добу

У Харківській міськраді сталася сутичка з активістами, в хід пішли газ і димові шашки

Житель Новоайдарського району отримав осколкові травми внаслідок підривання на ворожій розтяжці

Генпрокурор виступає за повернення норми про кримінальну відповідальність за незаконний перетин держкордону України

Суд у справі про замах на Осмаєва та Окуєву затвердив порядок дослідження доказів і переніс засідання на 6 липня

На автовокзалі в Бахмуті поліція виявила гранату у пасажира, що вирушав до Одеської області

У Запорізькій області пожежа знищила близько 94 га пшениці

Більше 160 людей зникли безвісти внаслідок аварії порома в Індонезії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА