15:17 29.09.2017

"Нафтогаз" оголосив повторний тендер на проведення незалежних фінансових і антикорупційних розслідувань

1 хв читати
"Нафтогаз" оголосив повторний тендер на проведення незалежних фінансових і антикорупційних розслідувань

НАК "Нафтогаз України" оголосив повторний тендер на проведення незалежних фінансових і антикорупційних розслідувань (forensic accountant) у холдингу для виявлення і запобігання неправомірним діям, зокрема й економічному шахрайству.

"Оголошені 13 липня попередні торги були скасовані через невідповідність його учасників умовам тендерної документації, а також через невідповідність кваліфікаційним критеріям, зазначеним у тендерній документації", - уточнюють у прес-службі холдингу.

Заявки на участь у новому тендері приймають до 30 жовтня. Очікувана вартість закупівлі -26 млн грн, термін надання послуг - до кінця 2018 року.

Як повідомлялося, тендер передбачає надання таких послуг, як розслідування підозрілих операцій, фальсифікацій фінансової звітності, порушень нормативно-правової бази, хабарництво і корупція, неналежні бізнес-відносини, незаконне привласнення активів і конфлікт інтересів.

Серед вимог до потенційних учасників тендера - наявність відповідної кваліфікації, необхідні знання та досвід, наявність документально підтвердженого досвіду проведення фінансових і антикорупційних розслідувань, зокрема на території ЄС або США і на території України.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Резніков: Військові ресурси ворога в Україні закінчуються, далі буде логістичний колапс

Кабмін знову розширив перелік критичного імпорту, вніс дитяче харчування та електроенергію

Маск відмовився блокувати російські інформаційні агенції в мережі StarLink

Голова Донецької ОВДА підтвердив отримання режиму тиші з 9:00, опрацьовуються деталі евакуації мешканців Волновахи та Маріуполя

Материнська компанія UNIQLO пожертвувала $10 млн та 200 тис. речей біженцям з України

Держприкордонслужба повідомляє про черги на п.п. "Рава-Руська", "Грушів", "Краковець" та "Шегині"

Окупанти закрили мерію Енергодару, знайдемо інше місце для роботи, щоб забезпечити життєдіяльність міста – мер

Москва погодилася з 9.00 оголосити режим тиші та відкрити гуманітарні коридори для виходу мирних жителів із Маріуполя та Волновахи

МОСКВА ПОГОДИЛАСЬ З 9.00 ОГОЛОСИТИ РЕЖИМ ТИШІ І ВІДКРИТИ ГУМАНІТАРНІ КОРИДОРИ ДЛЯ ВИХОДУ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ ІЗ МАРІУПОЛЯ І ВОЛНОВАХИ

Українські війська ведуть запеклі бої зі звільнення міст від російських окупантів – Генштаб ООС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА