19:10 03.10.2017

ВР підтримала зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій

1 хв читати
ВР підтримала зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій

Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу України, які стосуються підвищення пенсій.

За відповідний законопроект "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій" (№6617) у вівторок увечері проголосували 255 народних депутатів.

Законопроект уточнює перелік видатків, які здійснюються з державного бюджету України на соціальний захист та соціальне забезпечення.

Згідно з документом, з державного бюджету України здійснюються видатки на компенсацію дефіциту коштів Пенсійного фонду України для фінансування виплати пенсій у солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування (перевищення витрат над доходами, зокрема з урахуванням резерву коштів Пенсійного фонду України).

Із місцевих бюджетів виділяються гроші на державні програми соціального захисту, зокрема на державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, у тому числі допомога на догляд, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку. З місцевого бюджету також виділяються кошти на тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій людині, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Закон набуває чинності одночасно із законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА