19:34 03.10.2017

МЕРТ має намір створити робочу групу для збільшення торгівлі України із США

1 хв читати
МЕРТ має намір створити робочу групу для збільшення торгівлі України із США

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) має намір створити робочу групу для збільшення торгівлі із США та організації торговельних місій для українського й американського бізнесу в 2018 році, повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська під час засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій у вівторок.

"Працюємо над усуненням бар'єрів на американському ринку, спрощенням процедур торгівлі, залученням інвестицій в експортоорієнтовані сектори в Україні, а також над посиленням контрактів бізнесу до бізнесу для того, щоб збільшити кількість експортних контрактів. Також у пріоритеті створення робочої групи для визначення секторів збільшення торгівлі і проведення секторальних торговельних місій для українського та американського бізнесу в 2018 році", - наводить прес-служба слова Н.Микольської на сайті МЕРТ.

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час засідання також закликав американських інвесторів брати участь у програмі приватизації державних підприємств в Україні.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА