08:43 30.10.2017

Партія "БПП "Солідарність" повідомляє про переконливу перемогу більш ніж в половині громад

2 хв читати
Партія "БПП "Солідарність" повідомляє про переконливу перемогу більш ніж в половині громад

У партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" повідомили про впевнену перемогу на виборах до Окремих територіальних громад, її кандидати перемогли більше ніж у половині громад, в яких відбулися вибори, повідомляє прес-служба партії "Блок Петра Порошенко".

"Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" перемагає на виборах до ОТГ. За результатами паралельного підрахунку голосів, проведеного партійними штабами, 108 переможців, або 53,73%, на посади голів ОТГ - висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", - йдеться в повідомленні.
Кандидати від "БПП "Солідарність" перемогли в 16 міських, 30 селищних та 62 сільських ОТГ.

За попередніми даними партії, "кандидати від ВО "Батьківщина" лідирують у 10 ОТГ,"Аграрної партії"- у 5 ОТГ, партії "Наш край"- у 5 ОТГ,"За конкретні справи"- у 3 ОТГ,"УКРОП", "Радикальна партія" та "Сила людей" - по 1 ОТГ".
Окрім того, в Донецькій області партія "БПП "Солідарність" показала 100-відсотковий результат. В обох ОТГ, де проходили перші вибори, перемогли її кандидати. 

Виходячи з отриманих даних, кандидати від "БПП "Солідарність" очолять у Дніпропетровській області - 17, у Волинській області - 12, у Черкаській - 8, у Вінницькій - 7, у Харківській - 7, в Івано-Франківській - 7, Львівській - 7 ОТГ.
У партії повідомили, що її кандидати перемагають з великим відривом від конкурентів. Зокрема, в Ланнівський ОТГ на Полтавщині кандидат від БПП Костянтин Удовиченко переміг з результатом 79,5%.
У Нижньодуванській об'єднаній громаді (Сватівський район) на Луганщині кандидат на пост глави громади від партії Віталій Росляк отримав 60%.

У Олешинській сільській громаді на Хмельниччині Віталій Осядла, отримав понад 70% голосів виборців.
Партія "БПП "Солідарність" також отримала перемогу у виборах депутатів новостворених об'єднаних громад. Виходячи з підрахунку половини бюлетенів, партія отримала не менше 600 депутатських мандатів.

Результати інших партій наступні: ВО "Батьківщина" - 520, "Аграрна партія" - 221, "НАШ КРАЙ" - 102, "Радикальна партія" - 93, "УКРОП" - 154, Опозиційний блок - 25, ВО "Свобода" - 58, "Самопоміч"- 63,"Відродження"- 22,  Народний фронт - 22.  725 депутати - самовисуванці. Загалом, 29 жовтня обирали 4506 депутатів ОТГ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА