17:19 30.10.2017

ФДМ України виставить на торги 50% акцій "Укрнафтопродукту"

1 хв читати
ФДМ України виставить на торги 50% акцій "Укрнафтопродукту"

Фонд держмайна України виставить на торги на фондовій біржі, 50% акцій ПАТ "Укрнафтопродукт", повідомив в.о. глави відомства Віталій Трубаров.

"ФДМ виставить на фондову біржу 50% акцій ПрАТ "Укрнафтопродукт". Наразі триває оцінка, яка визначить початкову вартість", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

В.Трубаров також повідомив, що ФДМ передав до Кабміну проект розпорядження щодо залучення радників до приватизації пакетів акцій "Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго", "Харківобленерго", "Хмельницькобленерго", "Миколаївобленерго".

Крім того, він зазначив, що ФДМ очікує від уряду рішення щодо зміни групи, до якої зараховано "Президент-готель" (Київ) для початку приватизації цього об'єкта.

За інформацією в. о. голови ФДМ, на майданчику "Української міжбанківської валютної біржі" відбуваються торги з продажу акцій тернопільського радіозаводу "Оріон" (початкова вартість пакета - 95,5 млн грн).

Як повідомлялося, приватизаційний конкурс з продажу 50% акцій ПАТ "Укрнафтопродукт", призначений на 22 червня 2017 року, не відбувся у зв'язку з відсутністю попиту. Стартова вартість пакета тоді становила 28,415 млн грн.

Чистий дохід "Укрнафтопродукту" у 2016 році зріс у 2,4 рази - до 2,5 млн грн, чистий збиток - у 1,5 разу, до 0,42 млн грн.

Другим за величиною акціонером "Укрнафтопродукту" після держави виступає ТОВ з іноземними інвестиціями "Концерн" Нафтопродукт України "- 44,1898% переважно з офшорними власниками.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА