16:54 02.11.2017

Заставу за Каськіва внесено

2 хв читати
Заставу за Каськіва внесено

Заставу за екс-голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект) України Владислава Каськіва в сумі 160 тис. грн внесено 1 листопада.

Як повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган телеканалу "112.Україна", заставу в такому розмірі вніс 1 листопада адвокат Віктор Єрмолаєв.

У свою чергу В.Єрмолаєв на своїй сторінці у Facebook пояснив: "...як його адвокат повідомляю, що кошти, внесені як застава, є особистими коштами пана Владислава Каськіва".

Як повідомлялося, В.Каськіва було оголошено в міжнародний розшук за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 КК (службове підроблення). Правоохоронці підозрюють його в заволодінні в 2012 році в змові з іншими особами коштами держбюджету України на суму близько 7,5 млн грн.

8 вересня 2016 року стало відомо про отримання Генпрокуратурою від Інтерполу підтвердження про арешт В.Каськіва в Панамі. 12 вересня Панамський суд обрав В.Каськіву запобіжний захід у вигляді застави $600 тис., він подав клопотання про політичний притулок.

У березні 2017 року стало відомо, що Панама відмовила В.Каськіву в наданні статусу політичного біженця.

Генпрокурор України Юрій Луценко 1 листопада повідомив, що В.Каськіва екстрадирували з Панами в Україну і доправили в Головне слідче управління Генпрокуратури.

Цього самого дня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про обрання В.Каськіву запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 160 тис. грн. Крім того, суд зобов'язав його здати всі наявні закордонні паспорти та являтися на першу вимогу до слідчого, а також повідомляти про своє місцезнаходження.

За словами прес-секретаря генпрокурора Л.Сарган, В.Каськіва відпустили з під варти прямо в залі засідань суду із зобов'язанням у п'ятиденний термін внести заставу. "У разі несплати протягом п'яти днів його буде повторно затримано і заарештовано", - додала вона.

Л.Сарган також поінформувала, що під час закритого судового засідання захист екс-голови Держінвестпроекту надав суду довідку про по

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Голова Донецької ОВДА підтвердив отримання режиму тиші з 9:00, опрацьовуються деталі евакуації мешканців Волновахи та Маріуполя

Материнська компанія UNIQLO пожертвувала $10 млн та 200 тис. речей біженцям з України

Держприкордонслужба повідомляє про черги на п.п. "Рава-Руська", "Грушів", "Краковець" та "Шегині"

Окупанти закрили мерію Енергодару, знайдемо інше місце для роботи, щоб забезпечити життєдіяльність міста – мер

Москва погодилася з 9.00 оголосити режим тиші та відкрити гуманітарні коридори для виходу мирних жителів із Маріуполя та Волновахи

МОСКВА ПОГОДИЛАСЬ З 9.00 ОГОЛОСИТИ РЕЖИМ ТИШІ І ВІДКРИТИ ГУМАНІТАРНІ КОРИДОРИ ДЛЯ ВИХОДУ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ ІЗ МАРІУПОЛЯ І ВОЛНОВАХИ

Українські війська ведуть запеклі бої зі звільнення міст від російських окупантів – Генштаб ООС

CNN вирішила припинити мовлення в РФ

На Харківщині за 9 днів війни загинуло 188 людей, 394 – поранено

Російські війська обстріляли Покровськ касетними снарядами – штаб ООС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА