Інтерфакс-Україна
13:22 06.11.2017

Генпрокуратура закрила справу про можливе ухилення від сплати податків нардепом Хомутинніком

1 хв читати

 Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження щодо можливого ухилення від сплати податків народним депутатом із групи "Відродження" Віталієм Хомутинніком, повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган агентству "Інтерфакс-Україна".

"Минулого тижня це кримінальне провадження було закрито", - сказала Л.Сарган агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Вона зазначила, що під час слідчих дій було надано документи, що підтверджують погашення В.Хомутинніком податкових зобов'язань перед бюджетом.

Як повідомлялося, в серпні 2017 року стало відомо, що Печерський районний суд м. Києва задовольнив клопотання прокурора і призначив позапланову документальну перевірку депутата з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998-го по 2016 рр. Суд надав Генпрокуратурі доступ до декларацій В.Хомутинніка за 2015-й і 2016 рр.

Згідно з матеріалами клопотання, народний депутат задекларував у 2015 році 32,7 млн грн, $570 тис. і EUR850 тис. готівки, 88 об'єктів цінного рухомого майна.

5 вересня В.Хомутиннік вирішив піти з посади керівника депутатської групи "Партія "Відродження" у Верховній Раді України на період розслідування Генеральної прокуратури України та перевірки Державної фіскальної служби його декларацій з 1998 по 2016 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запоріжжя під атакою російських БпЛА, виникла пожежа - ОВА

Падіння уламків збитих російських дронів зафіксовано в кількох локаціях Києва – КМВА

Відключень електро- та водопостачання у зв'язку з атаками російських дронів у Києві не допущено, є точкові аварії - КМВА

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Сили оборони відбили з початку доби 199 ворожих атак - Генштаб

Вірменія відмовилася видати росіянам громадянина Грузії, який воював на боці ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА