Інтерфакс-Україна
11:36 30.11.2017

Півмільйона переселенців повернулися в ОРДЛО і не отримують пенсії - Гримчак

1 хв читати
Півмільйона переселенців повернулися в ОРДЛО і не отримують пенсії - Гримчак

 Півмільйона внутрішньо переміщених осіб в Україні не отримують пенсій, оскільки виїхали назад на непідконтрольні українському уряду території, повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

"Я хотів би сказати, що 500 тис. осіб на сьогодні не позбавлені пенсій, а їм припинено виплата пенсій доти, доки вони не повернуться", - сказав Ю.Гримчак під час круглого столу "Повернення додому. Сценарії соціально-економічної реінтеграції Донбасу "в четвер у Києві.

За його словами, ці особи виїхали на територію, тимчасово підконтрольні уряду України, і не повернулися протягом двох місяців. "А ви впевнені, що ці люди живі, здорові й не "на підвалі"? Це функція держави - перевіряти", - розповів Ю.Гримчак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанчук провів низку зустрічей з головами парламентів держав G7 в Оттаві

Трамп планує після розмови з Зеленським поспілкуватися з Путіним

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Беца пояснила ситуацію в Україні під час дебатів високого рівня Генасамблеї ООН - МЗС

Кількість постраждалих внаслідок удару ворожих БпЛА в Харківській області зросла до трьох – Синєгубов

Троє цивільних загинули і двоє отримали поранення внаслідок атаки російських ударних дронів у Харківській області – ОВА

Гуманітарний координатор ООН в Україні засудив удар росіян по гуманітарній місії Данської ради у Чернігівській області

Фіцо має намір говорити з Зеленським під час зустрічі в Ужгороді про енергетичну інфраструктуру

Італія та Польща не мають наміру відправляти війська в Україну після закінчення війни

Мінкультури і ALIPH Foundation підписали Меморандум про створення Фонду культурної спадщини України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА