Інтерфакс-Україна
17:46 05.12.2017

Саакашвілі заявив, що взагалі не знайомий з Курченком

2 хв читати
Саакашвілі заявив, що взагалі не знайомий з Курченком

Лідер партії "Рух нових сил", екс-голова Одеської облдержадміністрації, екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що взагалі не знайомий з опальним українським бізнесменом Сергієм Курченком, який, за версією Генеральної прокуратури України, фінансував акції протесту біля Верховної Ради України.

"Цей фільм із Курченком я вже бачив, коли МВС зробило фейкове відео з російським олігархом Мазепиним. З Курченком я взагалі особисто не знайомий і слабо знаю, хто він такий, проте я добре знаю Путіна, потрібно було відразу з ним розмову викладати", - написав М.Саакашвілі на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Він також зазначив, що "останні два тижні учасники цього ж табору, який начебто фінансує С.Курченко з вересня, блокують вкрадений Курченком-Медведчуком-Порошенком нафтопровід".

"Тобто Курченко фінансує табір, який блокує його нафтопровід!? Перший нардеп, який звернувся до НАБУ і опублікував ці матеріали, - Юрій Дерев’янко", - додав лідер партії "Рух нових сил".

Раніше цього дня під час брифінгу генерального прокурора України Юрія Луценка було оприлюднено, за версією слідства, аудіозапис розмови М.Саакашвілі та втеклого бізнесмена з оточення екс-президента України Віктора Януковича С.Курченка.

Зокрема, на ньому людина з голосом, схожим на голос С.Курченка, говорить начебто М.Саакашвілі про те, що у неї є інтереси в Україні й цікавиться, чи може прислати в Україну людину для реалізації цих інтересів.

"Після отримання двох траншів фінансування акцій Саакашвілі було також передано телефон для зв'язку між Саакашвілі і Курченком", - сказав Ю.Луценко, зазначивши, що оприлюднений аудіозапис - це особиста розмова С.Курченка та М.Саакашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польська громада Одеси в День всіх святих вшанувала розстріляних у 1937-41рр – міська влада

Київ та Дніпро скасовують дозвіл їздити швидше 50 км/год на певних дорогах з 1 листопада – МВС

Загиблий є в Миколаєві внаслідок ракетного удару, серед 15 постраждалих є дитина – обладміністрація

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

ГУР: внаслідок операції в Московській області виведено з ладу три нитки нафтопродуктопроводу "Кольцевой"

На Сумщині за добу зафіксовано 82 обстріли, семеро постраждалих цивільних

Міністри енергетики G7 засуджують атаки Росії на енергетику України - заява

Генштаб зафіксував впродовж доби 157 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА