14:21 06.12.2017

Луценко виступає за зміни до закону щодо набору співробітників НАБУ і реєстрації у СБУ засобів прослуховування

1 хв читати
Луценко виступає за зміни до закону щодо набору співробітників НАБУ і реєстрації у СБУ засобів прослуховування

 Генеральний прокурор України Юрій Луценко виступає за внесення змін до законодавства щодо набору співробітників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і реєстрації в Службі безпеки України (СБУ) засобів прослуховування, які зможуть використовувати співробітники Бюро.

"Я пропоную профільним комітетам підготувати закон про Національне антикорупційне бюро, в якому у відповідній статті зазначити, що всіх співробітників бюро, окрім негласних штатних співробітників, набирають на відкритому конкурсі", - сказав Ю.Луценко, виступаючи зі звітом у Верховній Раді в середу.

Він зазначив, що така робота триватиме один робочий день парламентського комітету і один пленарний день парламенту.

Крім того, генпрокурор пропонує реєструвати в СБУ усі пристрої для прослуховування, які співробітники НАБУ можуть використовувати після відповідної реєстрації.

Ю.Луценко також пропонує забезпечити обмін інформацією НАБУ і САП всіх дій із оперативно-розшукової діяльності та інших слідчих дій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Голова Донецької ОВДА підтвердив отримання режиму тиші з 9:00, опрацьовуються деталі евакуації мешканців Волновахи та Маріуполя

Материнська компанія UNIQLO пожертвувала $10 млн та 200 тис. речей біженцям з України

Держприкордонслужба повідомляє про черги на п.п. "Рава-Руська", "Грушів", "Краковець" та "Шегині"

Окупанти закрили мерію Енергодару, знайдемо інше місце для роботи, щоб забезпечити життєдіяльність міста – мер

Москва погодилася з 9.00 оголосити режим тиші та відкрити гуманітарні коридори для виходу мирних жителів із Маріуполя та Волновахи

МОСКВА ПОГОДИЛАСЬ З 9.00 ОГОЛОСИТИ РЕЖИМ ТИШІ І ВІДКРИТИ ГУМАНІТАРНІ КОРИДОРИ ДЛЯ ВИХОДУ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ ІЗ МАРІУПОЛЯ І ВОЛНОВАХИ

Українські війська ведуть запеклі бої зі звільнення міст від російських окупантів – Генштаб ООС

CNN вирішила припинити мовлення в РФ

На Харківщині за 9 днів війни загинуло 188 людей, 394 – поранено

Російські війська обстріляли Покровськ касетними снарядами – штаб ООС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА