Інтерфакс-Україна
19:07 12.12.2017

Обрання нового голови КС України знову не відбулося

1 хв читати
Обрання нового голови КС України знову не відбулося

Обрання нового голови Конституційного Суду України (КС) у вівторок не відбулося, оскільки не було висунуто кандидатури.

"Вибори голови Конституційного Суду України не відбулися (не були висунуті кандидатури)", - повідомляє прес-служба КС.

Крім того, КС на спеціальному пленарному засіданні продовжив розгляд проекту регламенту суду, однак регламент не ухвалено.

Як повідомлялося, 18 травня 2017 року Конституційний Суд не зміг обрати своє керівництво. У КС пояснили, що відповідно до ст. 20 закону про КС та §1 регламенту КС головою суду вважається обраний кандидат, за якого проголосувала більше ніж половина конституційного складу суддів КС. У разі якщо запропоновано не більше ніж два кандидати і жоден із них не був обраний або ж голова КС не був обраний під час повторного голосування, проводяться нові вибори на посаду голови КС.

Обрання голови КС було призначене на 2 листопада. Проте того дня обрання також не відбулося.

19 березня 2017 року закінчився трирічний термін перебування на посаді голови КС Юрія Бауліна. Відтоді посада голови суду вакантна.

Згідно з регламентом голову обирають не пізніше за двомісячний термін із дня, коли посада голови стала вакантною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1190 військовослужбовців

Двоє цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА на Чернігів

24 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА