Інтерфакс-Україна
17:58 13.12.2017

Інвестори стурбовані призупиненням системи автоматичного блокування накладних

2 хв читати
Інвестори стурбовані призупиненням системи автоматичного блокування накладних

Представники економічного відділу посольства США стурбовані тимчасовою зупинкою системи автоматичного блокування накладних під час адміністрування податку на додану вартість (ПДВ), повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан.

"Представники США відзначають наш успіх у впровадженні єдиного реєстру відшкодування ПДВ... Водночас представники Сполучених Штатів стурбовані тимчасовою зупинкою автоматичної системи управління ризиками під час адміністрування ПДВ (СМКОР). Інвестори стурбовані тим, що повернення системи до тестового режиму може нівелювати значний прогрес, досягнутий ДФС у сфері адміністрування ПДВ", - написав М.Продан у середу, підсумовуючи зустріч з представниками посольства США, під час якої обговорювалися питання, що турбують американський бізнес та інвесторів щодо їх роботи в Україні.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла поправки до Податкового кодексу (закон №6776-д) про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році, які передбачають, зокрема, зупинку системи ризикового ПДВ на два місяці. Протягом цього часу Кабінет Міністрів має визначити оптимальний порядок зупинки реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Раніше Міністерство фінансів визнавало, що автоматична система ризиків щодо ПДВ не може повністю відсікати реальний бізнес. Мінфін розглядає п'ять можливих сценаріїв подальшої зміни роботи системи, серед яких - повна відмова від системи, запропоноване депутатами в законопроекті №7115 повернення тестового режиму, вдосконалення нинішньої системи. Також розглядаються варіанти автоматичної зупинки накладної до рішення про перевірку щодо неї або зупинення її в ручному режимі на час проведення перевірки комісією ДФС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА