16:45 14.12.2017

ВРП звільнила Романюка з посади голови Верховного Суду України

1 хв читати
ВРП звільнила Романюка з посади голови Верховного Суду України

 Вища рада правосуддя (ВРП) звільнила з посади голови Верховного Суду України Ярослава Романюка у зв'язку з заявою про відставку.

Як повідомляє в четвер управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП, 14 грудня Вищий рада правосуддя вирішила звільнити у зв'язку з поданням заяви про відставку: Ірину Бухтіярову - з посади судді Вищого адміністративного суду України; Володимира Карабаня - з посади судді Вищого господарського суду України; Олену Попович - з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ; Наталію Скорик - з посади судді господарського суду Чернігівської області; Ярослава Романюка - з посади судді Верховного Суду України.

Крім того, Вища рада правосуддя ухвалила рішення звільнити з посади суддю Комунарського районного суду міста Запоріжжя Аллу Боровікову.

Водночас Вища рада правосуддя відмовила у звільненні Дмитра Сокуренка з посади судді Апеляційного суду міста Києва.

Як повідомлялося, Я.Романюк повідомив, що 27 липня 2017 року прийняв рішення припинити участь у конкурсі на посаду в новому Верховному Суді й направив відповідну заяву до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС). Він наголосив, що зробив це через особисті причини, які не має наміру обговорювати в ЗМІ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА