Інтерфакс-Україна
13:03 23.12.2017

МЗС Польщі закликало представників РФ повернутися до СЦКК на Донбасі

1 хв читати
МЗС Польщі закликало представників РФ повернутися до СЦКК на Донбасі

Міністерство закордонних справ Польщі висловило стурбованість ситуацією з безпекою на Донбасі та закликало Росію повернути військовослужбовців до складу Спільного центру з контролю та координації (СЦКК), йдеться в заяві відомства, поширеній на його сайті в суботу.

"Ми висловлюємо надію, що російська сторона вирішить негайно повернутися в СЦКК", - йдеться в заяві польського МЗС.

У ній зазначено, що відомство висловлює стурбованість через ескалацію конфлікту на сході України, про яку попереджала Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС завдали масованого удару по базі пусків ударних БпЛА в Донецькому аеропорту

Порошенко передав захисникам нові комплекси протидії дронам

Міноборони почало тестувати систему цифровізованого управління продовольчим забезпеченням

Після атаки залишились без світла понад 75 тис. споживачів на Чернігівщині, є знеструмлення на Харківщині і Сумщині – Міненерго

Сибіга: Росія не надала доказів звинувачень України в нібито "атаці на резиденцію Путіна", бо атаки не було

Сирський: ЗСУ посилюють систему перехоплення "шахедів" та формують окремі дивізіони безпілотних систем ППО

У київському метро 1 та 2 січня збільшать інтервали між рухом поїздів

Зеленський вручив 20 сертифікатів на отримання квартир Героям України та рідним загиблих воїнів

СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці

Закарпаття отримає інноваційний простір Karpaty зі школою на 890 учнів за ініціативи "Френдлі Віндтехнолоджі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА