12:21 10.08.2018

Лише третина організацій із підтримки переселенців в Україні продовжують видавати гуманітарну допомогу

2 хв читати

Основна робота організацій, які надають підтримку населенню, що постраждало від конфлікту на Донбасі, спрямована на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад, лише третина продовжує займатися виданням гуманітарної допомоги, свідчать дані дослідження "Громадського холдингу "Група впливу".

Згідно з даними дослідження, основними напрямами діяльності організацій є проведення просвітницьких компаній для підвищення рівня інформованості місцевої громади про проблеми постраждалого населення (62%), інтеграція внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад (61%) і розвиток громадянського суспільства (61%), інформаційно-консультаційна підтримка (56%), дозвілля та навчальні заходи для дітей (49%), первинна юридична допомога (46%), психологічна допомога (44%), видання гуманітарної допомоги (37%).

Крім того, допомогу в працевлаштуванні надають 36% організацій, 34% - у веденні бізнесу, 28% - допомагають людям з інвалідністю, 28% займаються підтримкою бійців АТО та членів їхніх сімей.

Дослідження показало, що 59% організацій розпочали свою роботу після анексії Криму та воєнних дій на Донбасі.

Велика частина середньостатистичного річного бюджету таких організацій припадає на гранди від міжнародних організацій (49%), пожертвування громадян (13%), гранди від українських організацій (12%), виплати з державного та місцевих бюджетів (11%), пожертвування юридичних осіб (9%), доходи від власної підприємницької діяльності (6%).

"Громадський холдинг "Група впливу" здійснив оцінювання рівня організаційного розвитку товариств, які надають підтримку населенню, постраждалому внаслідок конфлікту. Онлайн-опитування організацій було проведено в березні-квітні 2018 року. У ньому взяли участь представники 90 організацій та ініціатив з усієї Україні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА