12:46 10.08.2018

Суд відмовив "Трейд Коммодіті" в задоволенні позову до Енергетичної митниці

1 хв читати

Дніпропетровський окружний адміністративний суд рішенням від 22 червня 2018 року відмовив ТОВ "Трейд Коммодіті" в задоволенні позову до Енергетичної митниці про визнання протиправною бездіяльність влади, повідомила Державна фіскальна служба (ДФС) на сайті.

"У квітні 2018 році позивач звернувся до зазначеного адмінсуду з позовом, в якому попросив визнати протиправною бездіяльність Енергетичної митниці ДФС у незастосуванні митного оформлення товару ТОВ "Трейд Коммодіті" та зобов'язати відповідача розглянути питання про митне оформлення товару", - пояснила ДФС в п'ятницю.

Як зазначає ДФС, Енергетична митниця під час визначення коду товару встановила, що сума недоборів за розглянутою митною декларацію становить 230,53 тис. грн. Це зафіксовано в протоколі про порушення митних правил.

"Отже, дії ТОВ "Трейд Коммодіті" було спрямовано на неправомірне, умисне ухилення від сплати обов'язкових платежів і скорочення їх розміру на 230,53 тис. грн. З огляду на вищезазначене, суд дійшов до висновку, що відповідач під час здійснення митного оформлення товару позивача діяв на підставі та у спосіб, передбачений чинним законодавством, а тому в задоволенні позову відмовив повністю", - зазначає відомство в повідомленні.

ТОВ "Трейд Коммодіті" зареєстровано в 1999 році, основна спеціалізація - виробництво нафтопродуктів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА